Hledáte různorodou práci juniorního grafika, která vás bude bavit?

Do našeho marketingového týmu přijmeme nového kolegu/novou kolegyni na pozici juniorní grafik/grafička.

Náplň práce, aneb co budete dělat poté, co dopijeme ranní kávu?

  • Příprava různorodých grafických podkladů – pro použití primárně na webu, ale i v printu
  • Dílčí práce typu retuše, maskování a koláže
  • Návrh a vyhotovení ikon, tlačítek, produktových log
  • Sazba vizitek, letáků, pozvánek a dalších tiskovin
  • Na menších projektech budete pracovat sami, větší zakázky budete vypracovávat v kooperaci se seniorním kolegou Zdeňkem
  • Spolupráce s kodéry, copywritery, UX specialisty a dalšími kolegy

Bez jakých znalostí a dovedností se u nás neobejdete:

  • Pracujeme s programy z balíku Adobe Creative Cloud, je proto potřeba základní znalost programů Photoshop, Illustrator a InDesign
  • Základní povědomí o přípravě tiskových dat
  • Základní znalost typografie
  • Schopnost samostatné práce
  • Nebát se nových věcí, což v praxi občas znamená zkouknout tutoriály na Youtube a teprve pak se pustit do práce
  • Kreativita, představivost a inovativní smýšlení. Vše ostatní se u nás doučíte 🙂
  • Cit pro detail a pečlivost
  • Zájem a chuť učit se

Body navíc udělujeme za:

  • Znalost dalších programů z balíku Adobe Creative Cloud na editaci videa (After Effects, Premiere Pro) výhodou
  • Zkušenost s některým ze software pro 3D grafiku
  • Zkušenost s prací ve Sketchi
  • Parádní portfolio

Co nabízíme:

  • Různorodá práce, kde se člověk opravdu nenudí
  • Prostředí moderní IT společnosti – stabilní datacentrová divize MasterDC a progresivní vývojářské studio MasterAPP
  • Přátelský a milý kolektiv, který se rád sejde i mimo práci
  • Neformální týmové snídaně a další společné aktivity
  • Možnost rychle získat nové znalosti a dovednosti – často i samostudiem, ale jinak rád poradí seniorní grafik
  • Firemní benefity

Firemní benefity

  • 25 dní dovolené

    Když obvyklé 4 týdny nestačí... přistane nám na dovolenkovém kontě dalších bonusových 5 dní. A s tím už se dá vycestovat třeba do tropického ráje.

  • Hlavně flexibilně

    Svůj ranní příchod do práce si každý Master určuje sám. Core-time je 9:00 – 15:00, ale píchačky tu nemáme. Úpravou pracovní doby běžně vycházíme vstříc rodičům i dojíždějícím kolegům.

  • Home-office

    Rádi pracujeme společně, ale na práci z domu se můžete bez problémů domluvit se svým přímým nadřízeným. Pokud nejsou v plánu nějaké porady či reviews, rádi vám vyhoví.

  • Lekce angličtiny

    Jednou týdně k nám dochází rodilí mluvčí. Lekce probíhají po malých skupinkách dle úrovně přímo v našich kancelářích. V pracovní době a zdarma.

  • Multisport karta

    Sport je mezi Mastery oblíbenou kratochvílí. Běháme, posilujeme, chodíme na treky nebo děláme jógu. S Multisportkou třeba každý den a vzít s sebou můžete i další členy rodiny.

  • Stravenky

    Takový český evergreen, na který ani my Masteři nedáme dopustit. Na stovkové Sodexo stravenky nám zaměstnavatel přispívá 50 %.

  • Ovocné dny

    Dvakrát týdně tu máme k dispozici pro všechny zdarma vynikající ovoce. Dneska jsme se cpali krásnými červenými třešněmi, hrozny, nektarinkami a samozřejmě banány.

  • Přísun kofeinu

    Život bez kávy si nedovedeme představit. Kávovar jede obvykle na plné obrátky hned ráno kolem osmé. To pak čerstvě namletá káva voní po všech chodbách.

  • Notebook

    Pro dobrou práci budete potřebovat dobrý hardware. Všechno dodáme v nejlepší možné kvalitě.

Nezaujala tě tato pozice?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Officiis, unde numquam? Cum quod exercitationem animi eveniet, suscipit a voluptatum itaque similique est impedit sit facere sunt tempora aspernatur praesentium, architecto?

Další volné pozice

S kým se potkáte na pohovoru

Leona Kroupová

Tereza Svobodová

Dejte nám o sobě vědět

* Povinný údaj