Hledáme týmového hráče, který nakopne náš obchod

Hledáme posilu pro naše obchodní oddělení pro B2B prodej služeb našich datacenter (MasterDC ) s vlasními cloudovými platformami. Naším hlavním cílem je pomáhat podnikům s optimalizací jejich serverového řešení a dosahovat co nejvyšší dostupnosti.

Jak bude vypadat váš týden?

Zhruba dva dny si budete navolávat schůzky a zbývající čas jezdit po jednáních a dalších obchodních a networkingových akcích. Pohybovat se budete v blízkosti hubů a inkubátorů, snídat na BforB, obědvat s klienty.

Jako administrativní oporu budete mít k dispozici obchodní asistentku a další kolega vám bude pomáhat s technickými znalostmi.

K prodeji máme řadu zajímavých produktů z oblasti IT (servery, komplexní infrastrukturní řešení, vývoj software, IoT) a bude jen na vás, co si vyberete.

Náplň práce tedy bude spočívat hlavně v:

  • Aktivním vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Navazování dlouhodobých obchodních vztahů
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Okrajově vás čeká i péče o svěřené zákaznické portfolio

Co očekáváme

  • Předchozí zkušenosti na obchodní pozici, ideálně z IT sektoru
  • SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického zaměření
  • Zájem o obchod v IT oblasti
  • Orientace v IT
  • Že zvládnete analyzovat potřeby zákazníka
  • Komunikativní, flexibilní osobnost se schopností dobré organizace času
  • Reprezentativní a seriózní vystupování
  • Pečlivost, systematičnost, trpělivost

Co za to nabízíme?

  • Zázemí zavedené datacentrové pobočky MasterDC
  • Příležitost mít významný podíl na rozvoji nové divize pro vývoj mobilních aplikací
  • Firemní iPhone i k osobním účelům, Macbook
  • Spolupráci na HPP
  • Fixní mzdu + provize
  • Řadu benefitů

Benefity

  • 25 dní dovolené

    Když obvyklé 4 týdny nestačí... přistane nám na dovolenkovém kontě dalších bonusových 5 dní. A s tím už se dá vycestovat třeba do tropického ráje.

  • Hlavně flexibilně

    Svůj ranní příchod do práce si každý Master určuje sám. Core-time je 9:00 – 15:00, ale píchačky tu nemáme. Úpravou pracovní doby běžně vycházíme vstříc rodičům i dojíždějícím kolegům.

  • Home-office

    Rádi pracujeme společně, ale na práci z domu se můžete bez problémů domluvit se svým přímým nadřízeným. Pokud nejsou v plánu nějaké porady či reviews, rádi vám vyhoví.

  • Lekce angličtiny

    Jednou týdně k nám dochází rodilí mluvčí. Lekce probíhají po malých skupinkách dle úrovně přímo v našich kancelářích. V pracovní době a zdarma.

  • Multisport karta

    Sport je mezi Mastery oblíbenou kratochvílí. Běháme, posilujeme, chodíme na treky nebo děláme jógu. S Multisportkou třeba každý den a vzít s sebou můžete i další členy rodiny.

  • Stravenky

    Takový český evergreen, na který ani my Masteři nedáme dopustit. Na stovkové Sodexo stravenky nám zaměstnavatel přispívá 50 %.

  • Ovocné dny

    Dvakrát týdně tu máme k dispozici pro všechny zdarma vynikající ovoce. Dneska jsme se cpali krásnými červenými třešněmi, hrozny, nektarinkami a samozřejmě banány.

  • Přísun kofeinu

    Život bez kávy si nedovedeme představit. Kávovar jede obvykle na plné obrátky hned ráno kolem osmé. To pak čerstvě namletá káva voní po všech chodbách.

  • Notebook

    Pro dobrou práci budete potřebovat dobrý hardware. Všechno dodáme v nejlepší možné kvalitě.

  • Telefon

    Firemní mobil včetně zvýhodněného tarifu od nás dostanete i k soukromým účelům.

Nezaujala tě tato pozice?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Officiis, unde numquam? Cum quod exercitationem animi eveniet, suscipit a voluptatum itaque similique est impedit sit facere sunt tempora aspernatur praesentium, architecto?

Další volné pozice

S kým se potkáte na pohovoru

Leona Kroupová

Tereza Svobodová

Dejte nám o sobě vědět

* Povinný údaj