Starej se o naše technické applikace jako o vlastní

Technické aplikace typu server monitor, VPN či blokování hovorů patří k našim nejoblíbenějším, ale potřebujeme někoho, kdo by se o ně staral jako o vlastní. Jestli chceš mít významný vliv na budoucnost těchto appek, jsi naším člověkem.

Náplň práce:

  • Primárním cílem Product Ownera je porozumění produktu, zákazníkovi a definice, komunikace, a jasné vysvětlení cíle a to jak týmu, tak managementu a zákazníkům
  • Definování vize produktu a její transparentní komunikace týmu, zákazníkům a firmě
  • Provádění analýzy trhu a vytváření funkční specifikace
  • Stanovování priorit, určování směru produktu
  • PO zastupuje zákazníka / samotný zákazník
  • Tvoří, udržuje backlog
  • Schvaluje MVP (diskuze s PM, DevTeamem, Sponsorem)
  • Schvaluje hotové User stories
  • input/ouptut s CEO (interní projekty) nebo se zákazníkem (zakázkové projekty)
  • PO má na starosti Business Value, a také ROI produktu.
  • Tráví dostatek času se zákazníky, aby vždy správně rozhodnul, kde je pravá hodnota pro zákazníka.
  • Produkt: mobilní technické aplikace pro různé platformy a zařízení, např. Call Blocker, Server Monitor

Požadavky:

  • Předchozí zkušenosti na podobné pozici v IT společnosti (vedení alespoň 1 úspěšného produktu z podobné pozice)
  • Přehled v oblasti produktového managementu
  • Zájem o obchodní stránku v IT oblasti
  • Orientace v životním cyklu vývoje SW, zkušenost s užitím agilních metodik
  • Orientace v IT, nejlépe v mobilních aplikacích
  • Být schopen analyzovat trh a navrhovat zlepšení
  • Výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Práci na zajímavém interním produktu (např. NUMBO CALL BLOCKER)
  • Zábavný a přátelský kolektiv
  • Možnost přivést si do práce svého psího kamaráda (už tu dva máme)
  • Zázemí zavedené datacentrové pobočky
  • Možnost podílet se na rozvoji nové divize pro vývoj mobilních aplikací
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky 100 Kč možnost homeoffice, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti zdarma, Multisport karta…)

Náš aktuální projekt

Call Blocker

Více o projektu

Nabízíme

  • 25 dní dovolené

    Když obvyklé 4 týdny nestačí... přistane nám na dovolenkovém kontě dalších bonusových 5 dní. A s tím už se dá vycestovat třeba do tropického ráje.

  • Hlavně flexibilně

    Svůj ranní příchod do práce si každý Master určuje sám. Core-time je 9:00 – 15:00, ale píchačky tu nemáme. Úpravou pracovní doby běžně vycházíme vstříc rodičům i dojíždějícím kolegům.

  • Home-office

    Rádi pracujeme společně, ale na práci z domu se můžete bez problémů domluvit se svým přímým nadřízeným. Pokud nejsou v plánu nějaké porady či reviews, rádi vám vyhoví.

  • Lekce angličtiny

    Jednou týdně k nám dochází rodilí mluvčí. Lekce probíhají po malých skupinkách dle úrovně přímo v našich kancelářích. V pracovní době a zdarma.

  • Multisport karta

    Sport je mezi Mastery oblíbenou kratochvílí. Běháme, posilujeme, chodíme na treky nebo děláme jógu. S Multisportkou třeba každý den a vzít s sebou můžete i další členy rodiny.

  • Pejsci vítáni

    Přiveďte si do práce svého mazlíčka. Vychované a čistotné pejsky vidíme rádi. Už se ani nedopočítáme, kolikrát nám zlepšili náladu v kanceláři nebo vykouzlili úsměv na tváři. Jsou to naši happiness manažeři.

  • Stravenky

    Takový český evergreen, na který ani my Masteři nedáme dopustit. Na stovkové Sodexo stravenky nám zaměstnavatel přispívá 50 %.

  • Ovocné dny

    Dvakrát týdně tu máme k dispozici pro všechny zdarma vynikající ovoce. Dneska jsme se cpali krásnými červenými třešněmi, hrozny, nektarinkami a samozřejmě banány.

  • Přísun kofeinu

    Život bez kávy si nedovedeme představit. Kávovar jede obvykle na plné obrátky hned ráno kolem osmé. To pak čerstvě namletá káva voní po všech chodbách.

  • Relax koutek

    Pro zachování duševního zdraví zaměstnanců jsme zřídili relax zónu s fotbálkem, šipkami a sedacími vaky.

  • Notebook

    Pro dobrou práci budete potřebovat dobrý hardware. Všechno dodáme v nejlepší možné kvalitě.

Nezaujala tě tato pozice?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Officiis, unde numquam? Cum quod exercitationem animi eveniet, suscipit a voluptatum itaque similique est impedit sit facere sunt tempora aspernatur praesentium, architecto?

Další volné pozice

S kým se potkáte na pohovoru

Leona Kroupová

Tereza Svobodová

Dejte nám o sobě vědět

* Povinný údaj